Możliwość ciąży po stosunku w pierwszym dniu płodnym

Witam, kochałem się z dziewczyną w jej "1" dzień płodny. Najpierw zaczęliśmy się całować itp, a potem zacząłem ją pieścić. Po krótkiej chwili dziewczyna zaczęła mi robić dobrze buzią, następnie włożyłem do pochwy członka na bardzo krótki czas, nie czułem żeby było blisko wytrysku, nie mam wytryskow przedwczesnych. Czasem czułem, jakieś 3-4 razy, ze coś mi wyciekalo z członka, choć nie jestem pewny co i czasem napinal mi się członek. Jest możliwość ciąży?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli doszło do stosunku bez zabezpieczenia to istnieje możliwość ciąży.
Pozdrawiam