Możłiwość ciąży po wytrysku poza pochwą

Witam. Kochałam się z chłopakiem w ciągu tego miesiąca 3 razy, za każdym razem nie były to dni płodne oraz używaliśmy prezerwatywy. Gumka nie pękła, nie zsunęła się a za każdym razem po stosunku była sprawdzana poprzez napełnienie jej wodą i zobaczenie czy jest szczelna. Za każdym razem nie przepuściła ani kropelki, zatem czy jest jakieś prawdopodobieństwo zajścia w ciąże ? Dodam że każdy wytrysk był poza pochwą :)

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli prawidłowo wyliczyła Pani dni niepłodne (chodzi o dni po owulacji tj. tuż przed krwawieniem miesiączkowym) to nie ma ryzyka ciąży.