Możliwość ciąży przy tabletkach Marvelon

Witam Mam 43 lata i zażywam Marvelon , połączyłam 2 opakowania i w poniedziałek w 4 tygodniu zapomniałam wziąć 6 tabletki , kolejną zażyłam jak zwykle ale dzień później i minęły 24 godz . jak się zorientowałam ze jedna tabletka jest pominięta to ją wzięłam ale po kolejnych 15 godz . Dzis już terminowo . Czy istnieje duże ryzyko ciąży ??

Wielce Szanowna Pani ! Decyzje o ciągłym przyjmowaniu leku podejmuje się tylko z lekarzem. W obecnej sytuacji prosze udac sie do lekarza Z wyrazami szacunku Marek Bulsa