Możliwość podawania dziecku czystka do picia przy lekach na przeziębienie

Witam! Czy mogę dawać do picia dziecku czystek jeśli podaję mu akurat leki na przeziębienie np.neosine,pulneo neoangin w syropie?

Witam,
na czas przyjmowania preparatów farmakologicznych odstawiłabym preparaty ziołowe, ponieważ nie ma badań, które jednoznacznie określałby interakcję czystka z lekami.

pozdrawiam