Możliwość powikłań po zabiegu laparoskopii ciąży pozamacicznej

Witam, jestem 3 tygodnie po zabiegu laparoskopii , ciąża pozamaciczna z najgorszymi tego skutkami. krwotok z powodu pekniecia jajowodu, silny bol brzucha i silne miejscowe skurcze bardziej po lewej stronie. Przed zabiegiem gdy podnosiłam sie do pozycji polsiedziacej przechodzil . Pytanie _ czy teraz po zabiegu mogą być powiklania. Płytko oddycham bol w okolicy przepony a kiedy biorę pełny głęboki wdech to kuje. Pytam bo w szpitalu było podobnie lecz o wiele silniej, dziekuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, przez kilka tygodni objawy moga sie utrzymywać, jesli po tym czasie nie ustąpią prosze skonsultować sie z lekarzem prowadzacym. Pozdrawiam