Możliwość rozregulowania cykli po laparoskopii

witam, 10.02 mialam laparoskopie diagnostyczna [nieplodnosc pierwotna], miesiaczka wystapila 13 dni pozniej [tj w 27 dniu cyklu].cykle mam 27-28 dniowe, regularne. do tej pory nie dostalam miesiaczki-mozliwe jest rozlegulowanie cykli po laparoskopii?dziekuje za odp

Niestety, ale każda interwencja chirurgiczna, która zawsze wiąże się z ogromnym stresem ma wpływ na cykle hormonalne często powodując ich zaburzenia.