Nieregularne miesiączki i planowanie dziecka a plamienia

staram sie o dziecko. mam nie regularne miesiaczki (ale cykle sa nie dłuższe niż 36 dni ale zdazaja sie też 28 dniowe) ostatnia miesiaczka 10.02. 15-16.03czułam skurcze i ból w podbrzuszu ale mies. nie ma ale od 23.03 mam plamiesia słabe nic mnie nie boli na okres.test ciazowy negatywny. prosze o odpowiedz co to za plamienia mam szanse byc w ciazy

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Wspomniane plamienia mogą być spowodowane wahaniami hormonalnymi.