Nieregularne miesiączki a planowanie ciąży z pomocą testu owulacyjnego

Mam pytanie odnośnie możliwego zajścia w ciążę. Mianowicie cykle mialam od pol roku dosc nieregularne(28-36) choc ostatnie dwa 36dni. Ostatnia miesiaczka 6.01.2015. 3ego lutego test owulacyjny był dodatni-choc wydawalo mi sie to zbyt pozno na owulacje. Do dziś nie mam miesiączki a test ciazowy wyszedl negatywny. Czy jest szansa, że jestem w ciąży??

Magdalena StusiĹska

Jeśli ma Pani nieregularne cykle- test ciążowy może być nadal ujemny. Warto wykonać kolejny za kilka dni jeśli krwawienie się nie pojawi.