Możliwość spania na elektrycznym łóżku pielęgnacyjnym sterowanym pilotem dla kobiety z wszczepionym rozrusznikiem serca

Witam Moja mama ma wszczepiony rozrusznik serca.Czy może spać na elektrycznym łóżku pielęgnacyjnym sterowanym pilotem? Dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma przeciwwskazań do spania na tego typu łóżku. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym.