Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Możliwość zabiegu body detox po usunięciu guza piersi

Witam, jestem po usunięciu guza piersi (styczeń 2015)- był to rak inwazyjny. Przeszłam chemioterapię, radioterapię aktualnie zażywam tamoxifen. Chciałabym skorzystać z oczyszczającego zabiegu body detox. Wykorzystuje się tam w połączeniu z wodą prądy. Czy nie ma przeciwwskazań ?
KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu

Przyczyny wysokiej umieralności na raka prostaty w Polsce

Witam.nie mam wiedzy na temat przeciwwskazań. Rekomendowałabym jednak inne, naturalne sposoby oczyszczania, np przy pomocy trawy jęczmiennej lub pszenicznej, chlorelli, diety owocowo-warzywnej (post Daniela,czyli dieta dr Dąbrowskiej). Sierpień i kwiecień to wg Tradycyjnej Chińskiej Medycyny dobry okres na oczyszczanie. Warto też wprowadzić suplementację - antyoksydanty, takie jak beta karoten, wit C, wit E, jak również koenzym Q10. Życzę zdrowia!

0

Proszę pytać onkologa prowadzącego! zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy