Możliwość zabiegu in-vitro po przyjmowaniu antybiotyków

Witam, biorę leki, a dokładniej rzecz ujmując antybiotyki przeciwzapalne na gruczoł krokowy oraz przeciwbakteryjne też na to samo. Będę to brał przez miesiąc. Czy po tym czasie mogę wykonywać zabieg in vitro?

Witam. Optymalnie byłoby odczekać jeszcze około tygodnia-dwóch po zakończeniu antybiotykoterapii tak aby doszło do pełnej rekonwalescencji zmian zapalnych w prostacie - zwiększy to szansę na powodzenie zabiegu.