Możliwość zajścia w ciążę poprzez przeniesienie spermy z ust

Czy jesli uprawia sie sex oralny wytrysk nasienia nastepuje w ustach partnerki , nastepnie ona wypluwa je i po ok 2, 3 min dochodzi do pocalunku i minetki czy jest mozliwosc zajscia w ciaze ? Np. Chodzi o przeniesienie resztek byc moze pozostalej spermy z ust partnerki do ust partnera ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, jest to bardzo mało prawdopodobne jednak teoretycznie możliwe. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Pewne prawdopodobieństwo istnieje ale jest ono raczej niskie i nie można go określić jako zerowe