Możliwość zajścia w ciążę przy antykoncepcji hormonalnej

stosuje plastry antykoncepcyjne po raz pierwszy.po dwoch dniach skonczyla mi sie miesiaczka i kochalam sie z chlopakiem i skonczyl we mnie.troche sie denerwuje czy czasem nie jestem w ciazy...czy jest to mozliwe?

Plastry to dobra i skuteczna forma antykoncepcji, jednak jak z wszystkimi lekami hormonalnymi, początek stosowania łączy się ze zwiększonym ryzykiem ciąży, bowiem cykl musi być dobrze wyhamowany. Odzwierciedleniem skuteczności może być na przykład obfitość krwawień miesiączkowych, które robią się stopniowo słabsze.