Możliwość zajścia w ciążę przy PCO

Witam. Mam takie pytanie: czy jest to możliwe, że mam PCO i jestem w ciąży? Bo test mi wyszedł pozytywny, a niedawno byłam na wakacjach i może zmiana klimatu to spowodowała? Bo starałam się 3 lata bez pomocy lekarza - prosze o odpowiedź, z góry dziękuję:) Justyna

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Niestety nasi lekarze nie mogą odpowiedzieć na Twoje pytanie, nie znając wyników badań i dodatkowych czynników, które mogą mieć wpływ na Twój stan. Skonsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i Twoją historię będzie mógł właściwie ocenić Twoje dolegliwosci i postawic diagnozę.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl