Możliwość zapłodnienia po pęknięciu prezerwatywy

Witam. Wczoraj kochałam się ze swoim chłopakiem i pękła nam prezerwatywa, ale nie doszło do wytrysku. W przyszłym tyg. ok śr powinnam mieć okres. Jak duże prawdopodobieństwo jest zajścia w ciąże?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety nawet w takiej sytuacji istnieje pewne prawdopodobieństwo. Można wykonać test ciążowy po 2 tyg od tego stosunku płciowego. Pozdrawiam.