Możliwość zatrucia zęba bez znieczulenia

Witam,panicznie boje się znieczulenia dolnej piątki, miałam już raz takie znieczulenie i przez 5 godzin nie czułam nosa,języka, ust i gardła, miałam wrażenie że się duszę, czy jest możliwość zatruć zęba bez znieczulenia?

Witam!
Oczywiście,że jest taka możliwość,ale związana z pewnym bólem w trakcie zabiegu... Myślę,że nie powinna się Pani obawiać znieczulenia dolnej piątki,gdyż na pewno nie dojdzie wtedy do znieczulenia nosa czy gardła! Poza tym można poprosić o słabsze znieczulenie lub o podanie mniejszej dawki... Pozdrawiam.