Możliwość zażywania suplementów witaminowych z jodem przy usuniętej tarczycy

Witam. Mam 37 lat jestem ponad rok po usunięciu tarczycy. Zostało mi jej naprawdę niewiele. Ja to mówia tylko tyle by nie odrosła ( o ile to prawda)Biore euthyrox w dawce 300 mg. Czy moge zazywac suplementy witaminowe z jodem? Pozdrawiam Magda

Co do pytania, kolega odpowiedział - jak jednak rozumieć taką odpowiedź. Jest potrzebny, ale Pani nie musi, z drugiej strony nie zaszkodzi. Brzmi jak pasowanie konia do chomąta, za przeproszeniem.