Możliwość zwiększenia wzrostu w wieku 22. lat

Witam, przed zamówieniem wizyty u endokrynologa chciałem się na początek poradzić. Moje pytanie brzmi czy ja jako 22 latek mający 167 cm wzrostu mógłbym jeszcze coś podrosnąć na internecie przeczytałem że są różne metody, np jakieś tabletki które są na receptę ale samemu nie chce ryzykować, wiec zadaje pytanie specjalistą. Liczę na odpowiedz pozdrawiam !

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę udać się do specjalisty ale jeżeli wzrost wynika z naturalnego Pana rozwoju to lekarz nie zaleci żadnej terapii farmakologicznej. Pozdrawiam