Czy w wieku 22 lat można zwiększyć wzrost?

Witam, chciałem się dowiedzieć czy istnieje jakaś możliwość by w wieku 22 lat zwiększyć swój wzrost. Mam 167 cm wzrostu na internecie czytałem że są różnie sposoby np: tabletki, chce się umówić na wizytę prywatną u endokrynologa tylko nie wiem czy jest jakiś sens, Proszę o odpowiedz pozdrawiam
Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie dosżło do zakończenia wzrostu (można to ocenić wykonująć badanie RTG kości nadgarstka) to istnieje taka możliwość.