Szanse na zwiększenie wzrostu i badania u endokrynologa
Czy jeśli pójdę do endokrynologa zapytac o to czy mam szanse zwiększyc swój wzrost , to czy endokrynolog zleci mi badanie rtg nadgarstka?Mój wiek to 18 lat.

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Na podstawie RTG nadgarstka ocenia się wiek kostny, który świadczy o tym czy wzrastanie zostało zakończone czy też nie. Decyzja o tym badaniu zostanie podjęta przez endokrynologa, który ewentualnie włączy leczenie. Proszę liczyć się z tym, że może być już za późno na takie leczenie.
Pozdrawiam.