Mrowienie w lewej ręce i nodze u 33-latki

Witam serdecznie mam 33 lata i od wczoraj wieczora miewam dziwne mrowienie w lewej ręce od łokcia do palców i w lewej nodze od kolana do stopy w nocy było spokojnie ale po wstaniu i chodzeniu znowu odczu wam dziwne uczucie trochę to denerwuje do tej pory nie chorowałam w drugiej ciąży miałam niewydolność tarczycy było to 3 lata temu potem miałam badania kontrolne było ok w tej chwili przyjmuje tylko tabletki antykoncepcyjne lesinelle od 6 miesięcy była zmiana tabletek wcześniej brałam lesine

Proszę zrobić podstawowe badania w tym elektrolity i wapń zjonizowany.
Wskazana jest konsultacja neurologiczna.
Na podstawie objawów, ich charakteru, dolegliwości towarzyszących i badania neurologicznego specjalista ustali dalsze postępowanie; diagnostykę i ewentualne leczenie.