Mrowienie w palcu i przedramieniu u 22-latka

Witam, od tygodnia czuję mrowienie w małym i "4" palcu u lewej ręki, a także w przedramieniu, od 2 dni palce zaczęły mi puchnac, szczególnie ten mały. Drugiego dnia objawów udałem się na sor do szpitala gdzie profesor nie zbadał mi ręki i zalecił smarowanie Traumon żelem.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć