Mrowienie w szerokości odcinka piersiowego

Od jakiegoś czasu odczuwam mrowienie w plecach dokładniej w szerokości odcinka piersiowego, odczuwam tez dziwne tak jakby ciągniecie żyły, ścięgna sama nue murm co tam jest w momencie kiedy w pozycji siedzącej prubuje sie wyprostować, to ciągniecie następuje wówczas jak taki prąd przechodzący ze środka pleców w pośladek...czy to cos poważnego czy poprostu konsekwencje nieprawidłowej postawy?? Pozdrawiam i dziękuje!

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są skutkiem nieprawidłowej postawy. Nie można jednak stwierdzić tego na 100% bez przeprowadzenia bezpośredniego badania w związku z czym jeśli objawy będą się utrzymywały sugeruję wizytę u lekarza POZ.