Mycie się po zabiegu obrzezania

Mialem wykonane obrzezanie calkowite w srode. dzis lekarz zmienil mi opatrunek i sie dziwil ze szwy sie przyczepily do bandazu i ciezko schodza, cos polal woda utleniona i ciezk oale poszlo. mam nowy opatrunek mniej obcisly, mowil ze mam z nim brac oprysznic i zeby do srody on wytrzymal. pytanie: czy mam normanie brac prysznic i potem czekac az ten bandaz wyschnie? bo nie chce znowu zeby szwy sie przykleily do bandazy

Trudno jest odpowiedzieć nie widząc rany! Proponuję nie pozostawiać po kąpieli mokrego bandaża , gdyż będzie on "rozmiękczał" ranę! Radzę po prysznicu zalożyć ew. nowy , b.luźny opatrunek lub zgłaszać się codziennie na SOR do najbliższego szpitala!!! zż