Na co może wskazywać wynik morfologii u 6-letniego dziecka ze stanem podgorączkowym?

Witam, Na co może wskazywać wynik krwi morfologii u dziecka 6 lat: leukocyty 4 ( norma 4,5-13) płytki krwi 201 (210-490) neutrofile 1,49 ( 1,8-7,7) eozynofile 0,09 (0.1-1) monocyty 15 ( 1-6), przy czym wyniki z moczu są prawidłowe. Dziecko od tygodnia ma lekki stan pogorączkowy max 37,1; lekarz przepisał syropy. Jakie powinnam zrobić jeszcze badania, aby dowiedzieć się co to jest. Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam, Izabela L

Renata GrzechociĹska

Witam.
Występują odchylenia od normy w liczbie neutrofili i monocytów, które mogą świadczyć o toczącym się procesie zapalnym.
Pozdrawiam