Na co wskazuje moje badanie gastroskopowe?

Witam. Proszę o interpretację wyniku badania gastroskopii. Przełyk bez zmian. Linia Z nierówna, płaska położona powyżej faldów żołądkowowych w odległości 40 cm od linii siekaczy z nieregularnymi wpustkami śluzówki żołądka długości do 2 cm. Wpust luźny w inwersji 2 cm. W jeziorku treść ślinowa żołądek podatny na insuflacje. Błona śluzowa dna i trzonu żołądka różowa ogniskowa z cechami zaniku. W okolicy nieregularne zaczerwienionrgo odzwiernika drobne nieregularne nadżerki opuszka i część zstepujaca dwunastnicy bez zmian.

Lek. Tomasz Budlewski

czy pobrano wycinki? jakie objawy? jaki wynik testu ureazowego?
wskazana wizyta u lekarza kierującego na badanie
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.