Nabłonek gruczołowy budowy prawidłowej z obecnością zmian zapalnych o średnim nasileniu

Witam.Bardzo proszę o interpretacje wyniku wycinków z gastroskopii: 1.fałd wartowniczy-Do badania nadesłano dwa fragmenty tkankowe, w jednym z nich obecny jest nabłonek gruczołowy żołądka z wyspami nabłonka wielowarstwowego płaskiego z obfitym naciekiem zapalnych złożonym z granulocytów obojętnochłonnych, w drugim wycinku obecny jest nabłonek gruczołowy budowy prawidłowej z obecnością zmian zapalnych o średnim nasileniu

Proszę z wynikiem pójść do lekarza rodzinnego, który wyjaśni dalsze postępowanie.
Bez znajomości dolegliwości, objawów oraz możliwości zbadania pacjenta niewiele można powiedzieć i tym bardziej interpretować wynik badania.