Co znaczą fragmenty nabłonka wielowarstwowego płaskiego z nieznacznym naciekiem zapalnym?

Dzień dobry,jestem po gastroskopii.Dzisiaj byłam odebrać wyniki, jednakże zanim dostanę się do lekarza, który będzie je mógł zinterpretować ,może minąć troszkę czasu. Chciałam zapytać co oznacza takie zdanie : "Fragmenty nabłonka wielowarstwowego płaskiego z nieznacznym naciekiem zapalnym z limfocytów i granulocytów. Brak podścieliska łącznotkankowego."

Lek. Tomasz Budlewski

A skąd dokładnie został pobrany wycinek? Konieczna wizyta u gastroeneterologa