Co znaczą te liczne fragmenty nabłonka wielowarstwowego płaskiego bez podścieliska?

Witam. Mam zrobiona gastroskopie, nieregularna linia z, refluks, przepuklina rozworu przelykowego... W badaniu histopatologicznym. *Liczne fragmenty nabłonka wielowarstwowego płaskiego bez podscieliska * Fragment (2mm)błony śluzowej o morfologii błony śluzowej trzonu żołądka z przewlekłym ( ) naciekiem zapalnym. Czy da się zaleczyc ten naciek zapalny? Biorę leki emanera, zirid i venter, dodatkowo dieta dla wrzodowcow. Co jaki czas mam robić gastroskopie? Boję się że to może przeobrazic się w coś gorszego... Nie mam bóli żołądka... Tylko ten refluks, odbijanie, zaparcia, rozjasniony stolec, i lekko podwyższona amylaza we krwi, 108 na 100 :/ proszę o pomoc jak mam sobie pomóc, co jeść może jeszcze jakieś leki? Jeżdżę konno nie chce z tego rezygnować, to całe moje życie...

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u gastrologa i odpowiednia kontrola , jaki wynik na helicobacter pylori ? Jaka dieta ?