Czy przewlekły naciek zapalny, nabłonek wielowarstwowy płaski wyklucza nowotwór?

Witam w badaniu histopatologicznym wyszedł mi przewlekły naciek zapalny, nabłonek wielowarstwowy płaski. Czy to wyklucza nowotwór? Wycinek z okolicy linii z... Mam nieregularna linie z i przepukline rozworu przelykowego. Czy powinnam zrobić TK lub rtg z kontrastem aby zobaczyć jaki to rodzaj przepukliny? Jak mam leczyć to zapalenie... Nic mnie nie boli, czasem od refluksu trochę przełyk piecze, ale jest lepiej odkąd biorę ipp, prokinetyk i venter... Bardzo się boję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka Prosse koniecznie udac się do lekarza gastrologa i kierowac się jego zaleceniami