Nabrzmiałość i bolesność piersi

Bolą mnie piersi od przeszło miesiąca w ciąży nie jestem,piersi sa nabrzmiałe dodatkowo po zasosowaniu zastrzyku antykoncepcyjnego od roku nie mam miesiaczki tylko co 3miesiace lekkie plamienia przez kilka godzin. mam 40lat urodziłam 3 dzieci ostatnie 14 lat temu,roiłam podstawowe badania miesiac temu i wszystko jest ok. Prosze o odpowiedz juz nie wiem co sie dzieje. Beatka

Elżbieta Rhone

Witam,
proponuję wizytę u ginekologa - być może ból jest działaniem ubocznym stosowanego środka antykoncepcyjnego, a być może jego przyczyna jest inna.