Naciek zapalny w zrębie a problemy z wypróżnianiem

Witam, proszę o interpretację opisu histopatologii:fragment błony sluzowej jelita ze skąpym jednojądrowym naciekiem zapalnym w zrębie. Czyżby to przez ten zaciek mam takie problemy z wypróżnianiem? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzował Pan na jakie problemy z wypróżnianiem Pan cierpi. Schorzenia, które wiążą się z obecnością nacieku zapalnego mogą jednak powodować pewne zaburzenia motoryki jelit. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą gastrologiem.