Naciekający rak przewodowy II stopnia

Ela, 60 lat Wyniki badań: Naciekający rak przewodowy II st. wg. Blooma-Richardsona. W badaniu mikroskopowym maks,długość tkanki nowotworowej bioptat pierwszy 8mm, bioptat drugi 4mm, bioptat trzeci 4mm. ER pozytywny 99% komórek, PR pozytywny 99% komórek, HER-2 negatywny, Ki-67: 25,8% oznaczono jako MIB1. Jama pachwowa węzeł chłonny dł. 14mm - komórki limfoidalne bez cech atypii, strzępki dojrzałej tkanki tłuszczowej. Proszę o informację jak to będzie leczone i jakie są szanse na wyleczenie ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić szanse na wyleczenie konieczne jest więcej informacji. Tak samo aby określić rodzaj zastosowanego leczenia. Proszę udać się do onkologa/chirurga onkologicznego.