Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Naciekający rak przewodowy II stopnia

Ela, 60 lat Wyniki badań: Naciekający rak przewodowy II st. wg. Blooma-Richardsona. W badaniu mikroskopowym maks,długość tkanki nowotworowej bioptat pierwszy 8mm, bioptat drugi 4mm, bioptat trzeci 4mm. ER pozytywny 99% komórek, PR pozytywny 99% komórek, HER-2 negatywny, Ki-67: 25,8% oznaczono jako MIB1. Jama pachwowa węzeł chłonny dł. 14mm - komórki limfoidalne bez cech atypii, strzępki dojrzałej tkanki tłuszczowej. Proszę o informację jak to będzie leczone i jakie są szanse na wyleczenie ?
KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu

Podstawowe informacje o raku nerki

Rak nerki stanowi kilka procent wszystkich przypadków nowotworów złośliwych. Częściej wykrywany jest u mężczyzn. Co jeszcze warto wiedzieć o tej chorobie? Obejrzyj film i dowiedz się więcej.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Aby określić szanse na wyleczenie konieczne jest więcej informacji. Tak samo aby określić rodzaj zastosowanego leczenia. Proszę udać się do onkologa/chirurga onkologicznego.

0

Wszystko szczegółowo omówi z Panią onkolog , który będzie Panią prowadził , zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy