Nadczynność tarczycy a opalanie w solarium

Od poltora roku zazywam lek na nadczynnosc tarczycy (Thyrozol),w tym tez czasie opalalam sie i na sloncu i w solarium,w okresie jesiennym kiedy juz z tego nie korzystalam, wyskoczyly mi jasne,biale plamy na barkach i ramionach,uzywalam balsamow z aloesow,pilam marchwiowe soki,marchew i nic...nie schodza. Co to jest,czy jest to uleczalne oraz jakie leki sa skuteczne lub masci, by zginely te plamy i kolor skory sie wyrownal?Czy nadal moge w lecie korzystac ze slonca lub ewent.z solarium?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem co jest przyczyną plamek oraz jak one wyglądają dlatego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi i sugeruję kontakt z dermatologiem.