Nadczynność tarczycy a starania o ciążę

witam, od pół roku mam zdiagnozowaną nadczynność tarczycy. Biorę co drugi dzień thyrozol 5mg i trzy razy dziennie propranolol. Dzisiaj odebrałam wyniki TSH 1,28. Jest to wynik w normie. W Piątek wg lekarza powinnam mieć owulację. Dodatkowo w piątek otrzymam zastrzyk z pregnylu 2x5000j. Czy przy takim wyniku tsh mam szansę na zajście w ciążę i urodzenie zdrowego dziecka?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że tak, ale konieczna jest stała kontrola lekarza endokrynologa.