Nadczynność tarczycy i kołatanie serca a nerwica

Witam Mam 42 lata. Od trzech lat zmagam się z nadczynnością tarczycy z małą przerwą , kiedy odstawił lekarz Matizol . Choroba niestety wróciła. Teraz mam unormowane hormony tarczycy , niestety nadal odczuwam dziwne stany niepokoju , kołatania serca , brak apetytu . Po kazdym jedzeniu czuję niepokój i kołatanie serca . Nie wiem , czy choruje na tarczycę z powodu nerwicy czy na odwrót . Proszę o pomoc , jak żyć?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Opisane objawy mogą wskazywać na nerwicę jednak warto wykluczyć przyczyny organiczne, proponuję udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam