Nadczynność tarczycy i operacja skrzywionej przegrody nosowej

Witam, od dłuższego czasu leczę się nadczynność tarczycy i z powodu skrzywienia przegrody nosowej zostałam skierowana na zabieg. Słyszałam że tylko przy odpowiednich wynikach tarczycy mogę poddać się zabiegowi. Czy to prawda? I czy przy wynikach: TSH-0,052, FT3-4,02 FT4-1,32 mogę poddać się operacji ?

Szanowna Pani,
Operacja skrzywienia przegrody w mojej praktyce jest zabiegiem planowym. Osobiście badam pacjenta i zlecam badania dodatkowe które następnie weryfikuje W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości konieczne jest odpowiednia leczenie np. endokrynologiczne. Bez prawidłowego badania klinicznego i wyników badań dodatkowych żadna planowa operacja nie odbędzie się ze względu na bezpieczeństwo pacjenta