Nadczynności tarczycy i choroba Gravesa-Basedowa oraz wynik badań hormonalnych

witam mam pytanie 4 miesiace temu stwierdzono u mnie nadczynnosc tarczycy choroba Gravesa-Basedowa dostalam endokrynologa tyrozol 10 mg poczatkowo zazywalam 2 tabletki dziennie obecnie 1 wyniki tsh poczatkowo ponizej o,o5 pozniej o.o11 obecnie4,510 trab4,46 ft4 0.89 co to oznacza ze tsh tak sie podnioslo pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

to ze leki działają tylko może trochę za bardzo. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.