Nadmiar limfocytów i monocytów

witam mam pytanie mam nadmiar limfocytów 52,9 i monocytów 12,8 a niedobór neutrofili 1,15 i neutrofili 29 oraz wyszedł mi kwas moczowy 5,7 proszę o odpowiedz co to moze oznaczac

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki badań nalezy rozpatrywać łącznie z obrazem klinicznym, ma Pani jakieś objawy. Same wyniki mogą świadczyć np o infekcji wirusowej. Sugeruję kontrolę u lekarza zlecajacego.
Pozdrawiam