Nadmierna ilość niedojrzałych granulocytów w 21. tygodniu ciąży bliźniaczej

dzień dobry mam pytanie w zwiazku z przeprowadzonym badaniem morfologicznym. wszystko jest ok poza anemią jednak interesuje mnie nadmierna ilosc niedojrzałych granulocytów. u mnie wygląda to tak Niedojrzałe granulocyty IG % 2,30(% 0,00 0,40) Niedojrzałe granulocyty IG il. 0,18 tys/µl 0,00 0,03 nie wiem co to oznacza i sie troche martwię chciałabym zaznaczyć ze mam 22 lata i jestem w 21 tygodniu ciązy bliźniaczej

Lek. Tomasz Budlewski

Ale jak wygląda cały rozmaz i reszta wyników? Tak przedstawiony wynik niewiele wnosi. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.