Nadmierna potliwość przy Xetanor

Witam mam pytanie od listopada biore xetanor i triticco na noc i noc w noc budze sie mokra przy lekkim wysilku tez sie mocno poce gdzie wczesniej przed braniem tabletek tak nie mialam oprocz pocenia czuje sie dobrze ob i krew robilam co miesiac od grudnia i wszystko ok ale martwie sie tym poceniem zwlaxzcza w nocy czasami mam mokra koszulke musze sie przebierac jestem tez 6 miesiecy po porodzie prosze o porade odnosnie tego pocenia

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugerowałabym konsultację z psychiatrą i ewentualną zmianę leczenia skoro ewidentnie wiąże Pani objawy z rozpoczęciem terapi.
Pozdrawiam