Nadmierne wypadanie włosów i wyniki krzywej cukrowej

Witam, zrobiłam niedawno test krzywej cukrowej po podaniu 75g glukozy.. wynik wyszedł na czczo :98mg/dL, po godzinie 91mg/dL, po dwoch godzinach 82mg/dL. Czy to sa prawidlowe wyniki czy powinnam to skonsultowac z lekarzem? poddam ze badania robiłam w celu odnalezienia powodu nadmiernego wypadania włosów, ich brzydkiej struktury oraz licznych pryszczy na plecach i twarzy w okolicach żuchwy szczególnie. Wszystko zaczęło sie jakieś 2 lata temu i nikt nie wie co to i od czego. prosze o udzielenie p

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik krzywej cukrowej jest prawidłowy, można wykluczyć cukrzycę. W sprawie Pani objawów, wskazana byłabym konsultacja endokrynologiczna, być może zaburzenia hormonalne są odpowiedzialne za Pani dolegliwości.
Pozdrawiam