Nadpotliwość dłoni i stóp

Od dawna mam problem z nadpotliwością. Jest to dość krępujące i nie jest zależne od temperatury wokoło. Dotyczy to również dłoni i stóp, które dodatkowo ciągle są lodowate(czasami sprawia to nawet ból). Jak sobie z tym poradzić?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Konieczna jest dokładna diagnostyka. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Należy wykluczyć przyczyny organiczne, jeżeli wszystkie badania będą prawidłowe, proponuję wizytę u lekarza medycyny estetycznej.
Pozdrawiam