Nadwpustowo z pięcioma nadżerkami pokrytymi włóknikiem

Witam,miesiac temu przy okazji wykonywania gastroskopii stwierdzono u mnie przelyk "nadwpustowo z piecioma nadzerkami pokrytymi wloknikiem dlugosci do 5mm bez cech zlewania sie",od kilku dni glownie noca miewam potrzebe "odchrzakniecia",dlawienia,jes mi "ciasno", do tego stopnia, ze lzawie,, mam wrazenie ze to przelyk, po gastroskopii nie mialam zaleconych lekow,prosze o porade, dziekuje Anna

Lek. Tomasz Budlewski

Przy pojawieniu się tego typu objawów konieczne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.