Nadwrażliwość i przeczulica skóry u 30-letniej osoby

roszę o wyjaśnienie powodu przeczulicy skóry ale tylko przy bardzo lekkim dotyku. Dolegliwość zlokalizowana po prawej stronie podbrzusza (bardzo nisko), trwa od 2 tyg zaczęła się nagle kłuciem w tym miejscu po kilku dniach przeszło z nadwrażliwość skóry. ogólne samopoczucie ok, bez urazów ani przeziębień.

Aleksander Ropielewski

Neuropatie obwodowe mogą mieć bardzo wiele przyczyn, a często nie jesteśmy w stanie ustalić przyczyny, dlatego bez przeprowadzenia badań dodatkowych i zebrania szczegółowego wywiadu nie jestem w stanie udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecałbym udac sie sie do lekarza rodzinnego celem zbadania jamy brzusznej i wdrożenia ewentualnych zalecen. Pozdrawiam