Nadżerka szyjki macicy a wskazania do jej leczenie

Czy każdą nadżerkę powinno się leczyć? Mam nadżerkę wielkości jednego cm , powiedziano mi że nie ma potrzeby jej leczyć, a wizytę kontrolną mam mieć za pół roku

Lek. Marta Gryszkiewicz

O leczeniu decyduje lekarz na podstawie badania klinicznego i objawów. Jeśli ma Pani wątpliwości, sugeruję skonsultować się z innym lekarzem ginekologiem, który przedstawi swoją opinię na temat ewentualnego leczenia Pani problemu. Jeśli zaproponowane postępowanie będzie takie samo jak Pani lekarza, będzie miała Pani wiarygodną odpowiedź.