Nadżerka w obrębie języka a wyniki badań krwi

witam. mam problem. na jezyku na jego czubku mam wielka nadzerke ktora sie nie chce goic. zrobilam badania krwi i wyszlo ze leukocyty 10,3; eozynofile 0,7%; neutrofile 7,16 tys; rdw-cv 11,5; ob 27. mam 23 lata. co powinnam teraz zrobic?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z lekarzem. Mam za mało informacji i brak możliwości przeprowadzenia badania oraz oceny owrzodzenia. Takie owrzodzenia mogą występować w zaburzeniach odporności (m.in. HIV) oraz niedoborach składników odżywczych, a także być rewelatorem chorób układowych.