Nadżerki żołądka i dwunastnicy a ból żołądka

Dzień dobry, od wczoraj mam klucia w żołądku. Czasem przechodzą ale po jakimś czasie powracają, mam nadżerki żołądka i dwunastnicy. Czy to może być przyczyna mojego bólu? Pierwszy raz tak mocno mnie boli, proszę o pomoc.

Witam. Najprawdopodobniej przyczyną objawów są zmiany w błonie śluzowej żołądka. Powinien Pan przyjmować leki zmniejszające wydzielanie kwasu solnego.