Nadżerkowe zapalenie żołądka i dwunastnicy oraz stosowanie leków

Witam. Mam zdiagnozowane nadzerkowe zapalenie zoladka i dwunastnicy. Mialam robiona gastroskopie. Dostalam leki ulgastran i helidies. W szpitalu spedzilam 3 dni pobrali wycinki lecz nie wiem czy mam bakterie hp zrobilam test z apteki ktory nie wykazal jej obecnosci. Stosuje diete jak przy wrzodach. Chciala bym sie dowiedziec czy przepisane leki sa odpowiednie czy da sie calkiem wyleczyc z tej choroby i czy kiedykolwiek bede mogla wrocic do normalnej diety. Zucilam papierosy. Mam 24 lata

Aleksander Ropielewski

Leki stosowane przez Panią są właściwe na Pani przypadłość. Obecnie jesteśmy w stanie z dużą skutecznością leczyć chorobę wrzodową żołądka i dwunastnicy bez konieczności operacji.