Nadżerkowe zapalenie żołądka oraz dwunastnicy u 24-latki

mam 24 lata. choruje na nadżerkowe zapalenie żołądka i dwunastnicy. leczę się od dwóch tygodni. ostatnio się pogorszyło tzn od 3 dni mam trudności z przełykaniem a mianowicie jak jem to wydaje mi się ze pokarm tory jem powoli przechodzi mi przez gardło mam uczucie ze coś mi stoi w gardle mam uczucie duszności i wydaje mi się ze się uduszę. czy to możliwe? co możne być powodem tych objawów?

Ale czy Pani miała wykonane badanie gastroskopowe? Jeśli tak to jaki jest jej wynik? Bez konkretnych informacji na temat wyniku gastroskopii nie podam konkretniejszych informacji skąd obecne Pani dolegliwości.